ne söyleyeceğini merak ediyorum

Başlatan By-leyl-i Lal, 18 Temmuz 2014, 23:40:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adam meyhanede kafayı çekmiş, ortalığı birbirine katmış. Karakola götürüldüğünde de camı çerçeveyi indirmiş. Tutup hakimin karşısına çıkarmışlar. Adam hakimden özür dilemiş ve "Avukatım gelmedi" demiş. Hakim duruşmayı sonlara bırakmış. Son duruşma saati geldiğinde avukat hala ortalıkta yok. Hakim dosyayı incelemiş ve "Sen hem karakolda, hem savcılıkta, hem de mahkemede suçunu itiraf etmişsin... Tanıklar da var... Avukatın gelip ne söyleyecek?" Adam boynunu bükmüş "Valla benim 100 milyonumu aldı... Ben de onun gelip ne söyleyeceğini merak ediyorum!
Gülüşlerim yüregimin sessiz cıglıklarının imzasıdır..Elinde ne varsa hayata dair,ötesi hiçbir şey ya da vesair...Hani demiş ya şair: Mutluluğu sende bulan senindir; ötesi misafir...
BY-KA-DE-ME

Cennette 2 genç birbirlerine aşık olmuşlar ve evlenmeye karar vermişler, oradaki meleklere onlara bi imam bulmalarını ve kendilerini evlendirmelerini söylemişler.melek cenetten bi imam bulup gelmiş ve çiftleri evlendirmiş.gel zaman git zaman çiftlerin arasında anlaşmazlık cıkmış boşanmaya karar vermişler...Bu seferde cennet meleğine bi avukat bulmaları için haber göndermişler...Melek: Valla aradım taradım cennette bir tane bile avukat bulamadım... 
Gülüşlerim yüregimin sessiz cıglıklarının imzasıdır..Elinde ne varsa hayata dair,ötesi hiçbir şey ya da vesair...Hani demiş ya şair: Mutluluğu sende bulan senindir; ötesi misafir...
BY-KA-DE-ME

H
Paylaşım için teşekkürler hocam :D

S
Paylaşım için teşekkürler hocam :D