kararname geyikleri

Başlatan By-leyl-i Lal, 15 Temmuz 2014, 00:34:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bakanlığı aradım adam nefes alış verişini dinletti bende hemen telefonu kapattım :Pbaşka bakanlığı arayan yok mu yaaa güzel gidiyodu :)bakanlıktan beni aradılar dediler ki niye aramıyon başkan çok üzülüyoz burda ne arayan var ne soran :)))))))))))))))))bakanlığı aradım'EĞİTİM ŞART ' dedi yüzüme kapadı :)ben de aradım: 'arama lan bi daha burayı' dedi...şiiişşşt bir saniye sessiz olun "Personel Genel Müdürü" arıyor cepten bir saniye.-- Aloo! Buyrun, efendim!yanlış numara burası ev dediçöp yok kardeşim attık dedi...:))))bakanlığı aradım ama yanlış bakanlığı aramışım, tayin nerden çıktı dedi:))))))bakanlığı aradım :biz de öğretmene verecek kız yok dediler....Beni de 312 li bir numara çaldırıp kapatıyor, bakanlık mıdır ki? arasam mı ? :Dbakanlığı aradım.''iyi bir çocuk olursanız şirinleri bile görürsünüz'' dediler.''e gargamel ne ayaktı o zaman?'' dedim.cevap veremediler.312'li numarayı da aradım bu arada; kadın artık ağlıyordu :)Ben Bakanlığı aradım , 'ben eş durumu iç....'dedim ki bi saniye diyip beni Bakırköy e aktardılar :)))))))Benim başım kel mi? Ben de Bakanlığı aradım "Bir sen eksiktin" dediler:))))bakanlığı aradım 100 kontöre açıklarız dedilerbakanlığı aradım şoförsün dediler, kız vermediler :Pbakanlığı aradım;
Gülüşlerim yüregimin sessiz cıglıklarının imzasıdır..Elinde ne varsa hayata dair,ötesi hiçbir şey ya da vesair...Hani demiş ya şair: Mutluluğu sende bulan senindir; ötesi misafir...
BY-KA-DE-ME

H
Hahahahha çok iyi ya :)