YEDİ EMİN DEPOSUNDA BULANAN 1984 MODEL ARACIMIN ÇIKARTILMASI HAKKINDA

Başlatan AYTURKOĞLU, 07 Temmuz 2022, 20:21:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

A
MERHABA; BENİM İCRADAN DOLAYI YAKALAMASI ÇIKAN ARACOM 2013 YILINDA YAKALANARAK YEDİ EMİN OTOPARKINA ÇEKİLMİŞTİR. ARAÇ ÜZERİNDE BULUNAN TÜM BORÇLARIMI ÖDEYEREK VEDE YAKALAMALIRINI KALDIRARAK OTOPARKTAN ÇIKARTMAK İÇİN GİTTİM. BANA ŞUANDA YÜRÜRLÜKTE OLAN GÜNLÜK 23-TL DEN 3200 GÜNDEN 73.500-TL LİK BİR BORÇ ÖNÜME KOYDULAR. PAZARLIKLA EN SON GEÇEN HAFTA 40.000-TL YE DÜŞTÜLER. AMA BEN İNTERNETTEKİ VE SİZİN SİTEDEKİ BİLGİLERLE BENİM 15.000-TL CİVARINDA BİR ÖDEMEYLE BU ARACI ÇIKARTMAM LAZIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM. BUNUN LA İLGİLİ İCRA DAİRESİNDEN BİR YAZI ALABİLİRMİYİM. ÇÜNKÜ BELİRSİZLİK VAR. BU KONUDA YARDIMIZINI İSTİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

M

Aracınızı hangi icra dairesi  trafikten men ettirerek otoparka çektirdiyse o icra dairesine gidip teslim işlemini  orası vasıtasıyla yaptırın, resmi tarifeye göre hesap edilecek yediemin ücretini dosyaya yatıracağınızı söyleyerek icra dosyasına yatırın, yedieminle anlaşmanız ve haricen ödeme yapmanız gerekmiyor. Muhatabınız aracınızı otoparka çektiren icra dairesi.
Hepsihukuk: Mobil Hesapmatik: Profesyonel hesaplamalar ve içtihat programı

İcra HesapMax: Masaüstü Bilgisayarlar için Hesap Programı