• Forumadalet.Net hukuk sitesi çoğu alanı kamuya açık ve okunabilir özelliktedir. Bu nedenle mevzuat (Kanun, Yönetmelik, Tüzük,Yargıtay kararları, Anayasa Mahkemesi kararları, Danıştay içtihatları vb örnek davalar ve mahmeke kararları) ile hukuk forum bölümün büyük kısmı ücretsiz ve herkes tarafından okunabilir olarak tasarlanmıştır.
  • Ancak ister hukukçu (Hakim, Savcı, Avukat, Akademisyen, Adliye Personeli), ister hukuka ilgi duyan vatandaş olun siz de bu kaliteli ve seçkin hukuki topluluğun üyesi olmak, haber ve bildirimlerden, hukuki etkinliklerden yararlanmak, hukuk forumları ve hukuksal tartışmalara katılmak için KAYIT OL linkinden üyelik işlemlerini kendiniz yapabilirsiniz.
  • Siteye formu doldurmak suretiyle üye olabilirsiniz. Site kurallarımızı kabul edip, ilgili formu doldurduktan sonra tarafınıza gelen onay e-postasını doğrulayarak sisteme kayıt işlemini tamamlamış olacaksınız.
  • Adalet Bakanlığı Personeli için önemli bilgi: Bakanlık Personeli iseniz; Normal üyelik işlemlerinizi Bakanlık Resmi E-Mail adresini kullanarak yapmanızı müteakiben, sitenin sadece personelin yararlanabileceği Adalet Bakanlığı Personeline Özel Forum alanlarına giriş yapabilirsiniz. Bu bölüm kamuya ve diğer üyelere kapalı (gizli) olduğu gibi, işlerle ilgili özel paylaşımlar ve karar örnekleri sadece personele mahsus bölüm üyelerince görülmektedir.
Site Haritası 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32