Ticari Taksi

Başlatan hayatagulun, 03 Mart 2017, 23:39:53

« önceki - sonraki »
H
Arkadaslar bir konuda yardima ihtiyacim oldu, Durum kisaca; ocak Ayinda 16 subat Ayinda 19 dosya tek taksiyle hacze cikildi birde hacze cikilan taksici hemen hemen hergun icraya gelip cay falan icip yarim saat falan durduktan sonra giderdi, icrada calistirma falan yok sikayet uzerine hakim disiplin sorusturmasi baslatti gelen yazi aynen su sekilde "Mesai saati icinde veya disinda isin yapilmasina engel olacak sekilde yabanci sahislari uzun sure dairede bulundurma, yapilan is ve islemlerde hep ayni ticari taksi ve sofor ile calisilmasi sebebiyle ayrimcilik yasagini ihlal etme fiilini islediginiz iddiasiyla hakkinizda disiplin sorusturmasi baslatilmistir, savunmanizi 7 gun ....." elinde bilgi belge olan arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum ab96253 , azimegultasdelen@gmail.com

Başka araçlardan talep varmı hacze çıkalım diye. Sizden taşepte bulunmayan taksiyi zorla hacze mi çıkaracaksınız. Soruşturmanın gerekçesi çok mantıksız. Mahkemelerde çalışanlar sabah öğlen akşam yemek yiyor saatlerce işi savsaklayanlara soruşturma açmaz sayın yargıçlar savcılar. Vurgunu büyük yapanlarada soruşturma açmıyorlar.
(:^_^:)

H
Bir taksiciden talep geldi birkac ay once denedim begenmedim bir daha da cikmak istemedim bu gittigim arac 4×4 havalarin da karli olusu ilcede tek 4 ceker bunun olmasi ve soforun guven vermesi nedeniyle tercih ettim ama icraya Ben ne cagiriyorum ne tutuyorum adam hukumet binasindan cikmiyor icraya da geliyor gelene nasil git diyecem onu anlamadim birde isin aksadigina yonelik sikayette yok bu zamana kadar

İnşallah bir sorun yaşamazsınız. Soruşturma açan adamlar kaç araçla keşife gidiyor.  Otopsi yapıyor acaba.  Memleketteki tüm araçlarımı çağıracağınız sanki. İşimiz gücümüz yok kim ne kadar para kazandı,  herkes eşit kazansın diye bunumu tespit edeceğiz. Bu zihniyet çok bozuk bir zihniyet
(:^_^:)