Benden önce kalan kiracılar

Başlatan mehmet22, 17 Ağustos 2017, 12:57:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M
Merhabalar, yeni tuttuğum dairem ile ilgili öğrendiğim şeylerden sonra kafam iyice karıştı ve bir bilene (sizlere) danışmak istedim.
Benim sorunum şu şekilde, yeni tuttuğum dairemde komşular ile birkaç ettiğim sohbet sonrası benden önce evin fetö terör örgütüne bağlı birkaç şahıs tarafından ışık evi olarak kullanıldığını öğrendim. Bu şahıslar 1 ay civarı kaldıktan sonra tutuklanmışlar. Hatta google üzerinden arama yaptığımda tuttuğum evin salonunun fotoğrafını da görebiliyorum. Sormak istediğim husus şu, komşularım bana burayı kiralayan ev sahibi şahsın da fetö terör örgütü mensubu olduğunu söylüyorlar. Ev sahibi bu tutuklanma konusunda bana bilgilendirmede bulunmuştu fakat şahısları katti suret ile tanımadığını, kendisinin bu terör örgütüne bağlı olmadığını söyledi. Şu anda benim kira sözleşmesini iptal etme hususunda haklarım nedir? Veyahutta eğer ev sahbi bu terör örgütü ile bağdaşık biri değil ise bile benim hukuki yönden yaşayabileceğim sorunlar var mıdır ? Açıkçası baskın vs. gibi tehditler aklımı fena halde karıştırmakta...
Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim ...