256GB dahili hafıza: Asus ZenFone 2 'Deluxe'

Başlatan Özgür KOCA, 23 Ağustos 2015, 07:35:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Asus, tepe seviye akıllısı ZenFone 2'nin 256GB dahili hafızaya sahip olan yeni bir versiyonunu satışa sunuyor.

Asus, tepe seviye akıllısı ZenFone 2'nin 256GB dahili hafızaya sahip olan yeni bir versiyonunu satışa sunuyor.

ZenFone 2 'Deluxe Special Edition' ismi altında gelecek olan ve dün Brezilya'da tanıtımı gerçekleştirilen modelin standart Zenfone 2'den başka da bir farkı yok.

> Android 5.0 işletim sistemi> 152.5 x 77.2 x 10.9 mm; 170 gr> 5.5-inç (1920x1080) IPS ekran> Intel Atom Z3580 yongaseti> (4 çekirdek@2.5GHz CPU+PowerVR G6430 GPU)> 4GB RAM> 256GB dahili hafıza (+128GB'a kadar microSD)> 13MP arka kamera (çift LED flaş) + 5MP ön kamera> 3G/4G, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve GPS> Çift SIM> 3000mAh bütünleşik batarya (hızlı şarj)

Gördüğümüz gibi model microSD ile birlikte 384GB'a kadar alan sunabiliyor ki bu da kendisine 'dünyanın en yüksek dahili depolama alanına sahip akıllı telefonu' unvanını kazandırıyor.

Önümüzdeki ay içerisinde raflardaki yerini alması beklenen modelin fiyatının ne olacağı henüz belli değil ama 64GB'lık versiyonunun ülkemizde 1,500 TL'den satıldığını göz önüne alırsak bunun fiyatının da en az 2,500 TL olacağını tahmin ediyoruz. Tabii gelmesi halinde...
Hepsihukuk: Mobil Hesapmatik: Profesyonel hesaplamalar ve içtihat programı

İcra HesapMax: Masaüstü Bilgisayarlar için Hesap Programı

H
Güzel telefon zamanında kullanmıştım. Hala iş görüyor.

Hala iş görebilecek bir telefon. Şu an alınsa hiç sırıtmaz. Ama insanımız yeni yazısını görünce dayanamıyor :D

Yersiz ve gereksiz bir hafıza gibi geldi bana...